facebook menu

golf, golf brno, golfové hřiště

golf, golf brno, golfové hřiště

down

UKONČENÉ TURNAJE

29. červen 2019 (Sobota)
Pohodový turnaj (nejen) pro seniory na 6 jamek

Vážení golfisté, zveme Vás na turnaj určený nejen seniorům, ale všem, kteří si v současném horkém počasí netroufají na celou osmnáctku. Turnaj proběhne ve formě stablefordu na 6 jamek s plným vyrovnáním. Všichni se mohou těšit na pohodovou atmosféru a ti nejlepší i na věcné ceny.

info na ČGFinfo na ČGFVýsledky na ČGFVýsledky na ČGFhřištěhřiště uzavřeno: do 11:00
15. červen 2019 (Sobota)
Automotodrom Open

Vážení golfisté, zveme Vás na první letošní turnaj na našem hřišti hraný na 18 jamek a na úpravu hendikepu. Turnaj je součástí nově založené série konané na našem hřišti, jejíž vítěz získá green fee na sezónu 2020 ZDARMA. Bližší informace naleznete zde: https://www.gkab.cz/cz/m/aktuality/clanek/automotodrom-golf-series-2019/.

info na ČGFinfo na ČGFVýsledky na ČGFVýsledky na ČGFhřištěhřiště uzavřeno: do 15:00
01. červen 2019 (Sobota)
Červnový TEXAS SCRAMBLE dvojic na 12 jamek

Zveme Vás na další z série turnajů ve formátu Texas Scramble na 12 jamek. Mohou se přihlašovat celé dvojice nebo i jednotlivci, kterým partnera do dvojice při zahájení vylosujeme. Turnaje se mohou zúčastnit i negolfisté ve dvojici se zkušenějším hráčem. Hrát budeme v hlavní kategorii tentokrát s plným vyrovnáním průměrného HCP dvojice (maximální započitatelný HCP je 36). Dále bude vyhlášena vítězná dvojice na rány bez vyrovnání HCP. Požadavky na složení dvojic prosím adresujte na email gkab@email.cz nejpozději do čtvrtka 30.5.2019 do 12:00.

info na ČGFinfo na ČGFVýsledky na ČGFVýsledky na ČGFhřištěhřiště uzavřeno: do 14:00
 
tel 420 605 11 09 54
mail gkab@email.cz
facebook facebook

Chcete dostávat novinky na Váš email ???
ZAREGISTROVAT SE