facebook menu

golf, golf brno, golfové hřiště

golf, golf brno, golfové hřiště

down

UKONČENÉ TURNAJE

28. říjen 2019 (Pondělí)
Rozlučkový turnaj

Vážení golfisté, jak jistě víte, naše hřiště s koncem letošní sezóny končí. Připravili jsme pro Vás proto rozlučkový turnaj, na kterém se s hřištěm oficiálně rozloučíme. Turnaj je přednostně určen pro členy Golf klubu Automotodrom Brno, v případě nenaplnění kapacity bude přihlašování od 23.10.2019 otevřeno i pro členy ostatních klubů. Hrát budeme v 1-2 stablefordových kategorií podle počtu účastníků turnaje. Vyhlášen bude rovněž nejlepší muž a nejlepší žena s nejvyšším počtem brutto stablefordových bodů.

info na ČGFinfo na ČGFVýsledky na ČGFVýsledky na ČGF
20. říjen 2019 (Neděle)
O Pohár prezidenta GKAB 2019 III

Vážení golfisté, zveme Vás na poslední ze 3 turnajů druhého ročníku série turnajů o putovní Pohár prezidenta GKAB. Každý z turnajů bude vyhodnocen samostatně v 1-2 stablefordových kategorií podle počtu účastníků turnaje. Celkovým vítězem série a držitelem putovního Poháru prezidenta GKAB se stane hráč, který dosáhne nejvyššího součtu netto a brutto stablefordových bodů z turnajů zařazených do série přičemž do celkového pořadí se započítávají dva nejlepší výsledky.

info na ČGFinfo na ČGFVýsledky na ČGFVýsledky na ČGFhřištěhřiště uzavřeno: do 16:00
13. říjen 2019 (Neděle)
Super 6 - Mistrovství GKAB ve hře na jamky 2019

Zveme Vás na mistrovství Golf klubu Automotodrom na jamky ve formátu prověřeném i European Tour. 

info na ČGFinfo na ČGFVýsledky na ČGFVýsledky na ČGFhřištěhřiště uzavřeno: do 18:00
05. říjen 2019 (Sobota)
Říjnový TEXAS SCRAMBLE na 12 jamek

Zveme Vás na další z série turnajů ve formátu Texas Scramble na 12 jamek. Mohou se přihlašovat celé dvojice nebo i jednotlivci, kterým partnera do dvojice při zahájení vylosujeme. Turnaje se mohou zúčastnit i negolfisté ve dvojici se zkušenějším hráčem. Hrát budeme v hlavní kategorii tentokrát s plným vyrovnáním průměrného HCP dvojice (maximální započitatelný HCP je 36). Dále bude vyhlášena vítězná dvojice na rány bez vyrovnání HCP. Požadavky na složení dvojic prosím adresujte na email gkab@email.cz nejpozději do čtvrtka 3.10.2019 do 12:00.

info na ČGFinfo na ČGFVýsledky na ČGFVýsledky na ČGFhřištěhřiště uzavřeno: do 14:00
 
tel 420 605 11 09 54
mail gkab@email.cz
facebook facebook

Chcete dostávat novinky na Váš email ???
ZAREGISTROVAT SE