facebook menu

golf, golf brno, golfové hřiště

golf, golf brno, golfové hřiště

down

UKONČENÉ TURNAJE

23. říjen 2022 (Neděle)
O POHÁR PREZIDENTA GKAB 2022 III

Vážení golfisté, zveme Vás na poslední ze 3 turnajů čtvrtého ročníku série turnajů o putovní Pohár prezidenta GKAB. Každý z turnajů bude vyhodnocen samostatně v 1-2 stablefordových kategorií podle počtu účastníků turnaje. Celkovým vítězem série a držitelem putovního Poháru prezidenta GKAB se stane hráč, který dosáhne nejvyššího součtu netto a brutto stablefordových bodů z turnajů zařazených do série přičemž do celkového pořadí se započítávají dva nejlepší výsledky.

info na ČGFinfo na ČGFVýsledky na ČGFVýsledky na ČGFhřištěhřiště uzavřeno: do 14:00
16. říjen 2022 (Neděle)
Super 6 - Mistrovství GKAB ve hře na jamky 2022

Zveme Vás na mistrovství Golf klubu Automotodrom na jamky ve formátu prověřeném i European Tour. Do turnaje bude přijato celkem 16 hráčů bez ohledu na pohlaví, jejichž hendikep bude ke dni uzavření přihlášek (14.10.2022) nejnižší. Tito hráči budou rozdělení do pavouka v systému 1-16, 2-15 .... 8-9. Hráči se utkají na 6 jamek v jamkové hře bez vyrovnání. Vítěz postupuje do dalšího kola, poražený do pavouka o umístění. Každý hráč se tak zúčastní celkem 4 kol. Všechna kola se hrají pouze na 6 jamek. V případě nerozhodnutí zápasu během 6 jamek, následuje bezprostředně rozehrávka ve speciálním formátu, a to tak, že vítězem utkán se stává hráč, který z dropzóny na jamce č. 6 zahraje blíže k jamce, než jeho soupeř (bez ohledu na to, zda zasáhne green či nikoli).

info na ČGFinfo na ČGFVýsledky na ČGFVýsledky na ČGFhřištěhřiště uzavřeno: do 14:00
28. září 2022 (Středa)
Mistrovství GKAB ve hře na rány 2022

Vážení členové GKAB, zveme Vás na mistrovství našeho klubu ve hře na rány pro rok 2022. V hlavních kategoriích budeme soutěžit o titul mistra a mistryně klubu na rány bez vyrovnání. Dále bude vyhodnocena jedna kategorie na stablefordové body s vyrovnáním HCP. Do turnaje se mohou hlásit i nečlenové GKAB, ti však mohou soutěžit pouze ve vložené HCP kategorii. Maximální kapacita turnaje je 44 hráčů. Při větším množství přihlášek než 44 budou upřednostněni členové GKAB. Turnaj bude započítán mimořádně také do série o Putovní pohár prezidenta GKAB 2022.

info na ČGFinfo na ČGFVýsledky na ČGFVýsledky na ČGFhřištěhřiště uzavřeno: do 14:00
25. září 2022 (Neděle)
O POHÁR PREZIDENTA GKAB 2022 II

Vážení golfisté, zveme Vás na druhý ze 3 turnajů čtvrtého ročníku série turnajů o putovní Pohár prezidenta GKAB. Každý z turnajů bude vyhodnocen samostatně v 1-2 stablefordových kategorií podle počtu účastníků turnaje. Celkovým vítězem série a držitelem putovního Poháru prezidenta GKAB se stane hráč, který dosáhne nejvyššího součtu netto a brutto stablefordových bodů z turnajů zařazených do série přičemž do celkového pořadí se započítávají dva nejlepší výsledky. Další turnaj se koná v říjnu 2022.

info na ČGFinfo na ČGFVýsledky na ČGFVýsledky na ČGFhřištěhřiště uzavřeno: do 14:00
07. srpen 2022 (Neděle)
O POHÁR PREZIDENTA GKAB 2022 I

Vážení golfisté, zveme Vás na první ze 3 turnajů čtvrtého ročníku série turnajů o putovní Pohár prezidenta GKAB. Každý z turnajů bude vyhodnocen samostatně v 1-2 stablefordových kategorií podle počtu účastníků turnaje. Celkovým vítězem série a držitelem putovního Poháru prezidenta GKAB se stane hráč, který dosáhne nejvyššího součtu netto a brutto stablefordových bodů z turnajů zařazených do série přičemž do celkového pořadí se započítávají dva nejlepší výsledky. Další turnaje se konají v září a říjnu 2022.

info na ČGFinfo na ČGFVýsledky na ČGFVýsledky na ČGFhřištěhřiště uzavřeno: do 14:00
24. červenec 2022 (Neděle)
ZRUŠENO - Červencový turnaj

Vážení golfisté, zveme Vás na další turnaj na našem hřišti. Budeme hrát na 16 jamek NA ÚPRAVU HENDIKEPU.

info na ČGFinfo na ČGFVýsledky na ČGFVýsledky na ČGF
17. červenec 2022 (Neděle)
ZRUŠENO - Červencový TEXAS SCRAMBLE

TURNAJ ZRUŠEN

 

info na ČGFinfo na ČGFVýsledky na ČGFVýsledky na ČGF
05. červen 2022 (Neděle)
Zahajovací turnaj

Vážení golfisté, zveme Vás na první turnaj letošní sezóny. Budeme hrát na 16 jamek NA ÚPRAVU HENDIKEPU.

info na ČGFinfo na ČGFVýsledky na ČGFVýsledky na ČGFhřištěhřiště uzavřeno: do 13:00
 
tel 420 605 11 09 54
mail gkab@email.cz
facebook facebook

Chcete dostávat novinky na Váš email ???
ZAREGISTROVAT SE